Hra čára s mincí či knoflíkem

Hra čára s mincí či knoflíkem

Jaká se hraje?

Pravidla hry jsou jednoduchá. Hráči postupně hází z určené vzdálenosti směrem k čáře, kterou si nakreslí na silnici či vyznačí v hlíně. Cílem je hodit knoflík či minci co nejblíže, ne však za ní. Jestliže se mince čáry alespoň částí dotýká, nemůže být považována za minci za čárou. Hra se hraje  na předem dohodnutý počet vítězství nebo nejvíce vítězství v určeném čase.

Můžete si také zahrát

Kuličky je hra, která je stará jako lidstvo samo. Dosvědčují to archeologické nálezy již z hrobek starověkého Egypta. Pravidla hry jsou ale v základu stále stejná. Kdo má první všechny kuličky své barvy v důlku, ten se stává vítězem.
Dětských her, které si můžete venku zahrát je nepřeberné množství, ale tato stojí za zkoušku. Prověří vaši soustředěnost, motoriku a také stresovou odolnost.
Hra Skákání přes gumu patří neodmyslitelně ke hrám neobyčejných možností. Můžete si tvořit vlastní pravidla nebo vymýšlet různě náročné přeskoky. Stačí si obstarat jakoukoli gumu třeba i krejčovskou, alespoň tři kamarády a super zábava je na světě!
Top